• kontakt@endorfina-kielce.pl
  • +48 509 601 481

Ruszamy jesienią | Endorfina Kielce

Budowa centrum handlowo-usługowego Plaza Park, w którym znajdzie się nowoczesny Fitness Club Endorfina dobiega już końca. Podobnie ma się sytuacja z pracami wykończeniowymi wewnątrz nowo powstającej siłowni klubu fitness, czyli w sportowym żargonie można powiedzieć, że jest już prawie na finiszu. Inwestycja powstaje w Kielcach u zbiegu ulicy Zagnańskiej i Jesionowej .

Wnętrze powstającego klubu fitness Endorfina Kielce

Plaza Park to dwa nowoczesne budynki handlowo-usługowe, usytuowane w miejscu dawniej należącym do PKS-u. Obecnie teren ten zmienił się diametralnie i w niczym nie przypomina dawniej znanego nieco industrialnego zakątka. Zmienił się i nadal się zmienia, ponieważ oprócz kompleksu handlowo-usługowego powstaną tam dwa 16-piętrowe budynki mieszkalne oraz trzeci mniejszy blok. Pierwszy z nich już powstaje, a inwestor w błyskawicznym jak na nieruchomości tempie sprzedał już najbardziej atrakcyjne mieszkania. Inwestycja ma być gotowa pod koniec 2020 roku.

Powstaje nowoczesny Klub Fitness i siłownia w Kielcach

Zanim jednak powstaną wieżowce i dzielnica bezpowrotnie odmieni swoje oblicze stając się perełką na mapie Kielc zostanie otwarta Plaza Park. Swoją działalność rozwinie tam wiele lokali gastronomicznych i handlowych, spośród których całe jedno piętro zajmie Fitness Club „Endorfina Platinum” – Nowoczesny klub fitness o powierzchni ok 1200m.
W Endorfinie znajdziecie jedną z najlepiej wyposażonych w Kielcach siłowni oraz bogatą ofertę zajęć fitness (Tabata, Pumpy, Zumba, Fit Ball, Trampoliny, Dance, Step, Pilates, Zdrowy kręgosłup, Joga i inne), światowej klasy sprzęt oraz doświadczoną kadrę.

Fitness Klub Endorfina w swojej ofercie przewidział też ciekawą propozycję dla firm

Najlepsza siłownia w Kielcach

Endorfina w skrócie:

  • Siłownia
  • Zajęcia fitness (m.in. zajęcia wzmacniające, wytrzymałościowe, HIIT, mentalne, stretchingowe)
  • 7 stref treningowych (sala fitness/strefa cardio/strefa wolnych ciężarów/strefa maszyn półwolnych/strefa maszyn izotonicznych/strefa cross-funkcjonalna/strefa stretchingu)
  • Prywatny parking na 80 samochodów tylko dla naszych klientów
  • Fit Bar
  • Winda prowadząca bezpośrednio do lokalu
  • Otwarte 7 dni w tygodniu
  • Doświadczeni instruktorzy

Ponadto w Park Plaza znajdą się m.in. gabinety lekarskie Lifemed i Medilens, pizzeria MaxiPizza, market Społem, salon Krezus, szkoła języka angielskiego English Team, cukiernia Kalinka, sklep mięsny. Na terenie centrum będą również biura. Część firm rozpocznie swoją działalność już we wrześniu. Przy Plaza Park znajdzie sobie miejsce blisko 200 samochodów na raz!:)

Powstaje nowa siłownia i fitness w Kielcach. Zdjęcie od strony parkingu
Plaza Park w Kielcach, w której powstaje fitness klub oraz siłownia o łącznej powierzchni przekraczającej 1000m2