• kontakt@endorfina-kielce.pl
  • +48 509 601 481

Vasif Gullu

Vasif Gullu - Trener

Pochodzę z Istambułu. Moją pasją jest praca z ludźmi, pomaganie im w osiągnięciu największego potencjału w rozwoju ich ciała, poprawie zdrowia, poziomu energii oraz zdolności poruszania się swobodnie i bez bólu. Studiowałem wychowanie psychiczne i sport na Uniwersytecie Halic w Stambule i Uniwersytecie Karola w Pradze.
Pracuje w branży zdrowia, fitness, pilatesu i psychologii sportu od 10 lat. Zanim zostałem instruktorem, od 6-go roku życia sport mi już nieodzownie towarzyszył. Najpierw grałem w 7-letnich amatorskich, oraz dalej 6-letnich profesjonalnych drużynach koszykówki, ale zakończyłem karierę z powodu bólu kolan.

Pracowałem jako międzynarodowy Specjalista ds. Fitness i Zdrowia w wielu krajach: Turcji, Czech, Polski oraz na Florydzie.
Posiadam ponad 25 certyfikatów, w tym; Fitness, pilates, odżywianie, psychologia sportu, anatomia, fizjologia sportu, nauka o ćwiczeniach, kinezjologia, zalecenia dotyczące ćwiczeń i bio-mechanika człowieka.

Wierzę, że praca z różnymi ludźmi może inspirować. Fitness, zdrowie i pomaganie ludziom w prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia to moja pasja, i zawsze kieruję się zasadą „Make It Fun!”.