• kontakt@endorfina-kielce.pl
  • +48 509 601 481

Lazaro Michel Lazo Perez

  • Home
  • Lazaro Michel Lazo Perez
Trener personalny

Jestem Magistrem Wychowania Fizycznego, Instruktorem Tańca oraz Fitness, Trenerem personalnym z 17-letnim doświadczeniem w środowisku Sportowym i Fitness.Ukończyłem również studia o kierunku fizjoterapii oraz kursy masażu.

Swoją przygodę ze sportem zacząłem jako chłopiec w szkole sportowej trenując piłkę wodną WaterPolo, co zaowocowało w późniejszym czasie grą w reprezentacji Kuby, a następnie byłem trenerem drużyny. Sport towarzyszył mi od zawsze, zarówno od strony dyscypliny jak i ukończonych szkół.

Jako rodowity Kubańczyk prowadzę zajęcia w gorącym klimacie Latino. Nie tylko te taneczne, ale przede wszystkim zajęcia Fitness gdzie specjalizuje się m.in w Treningach obwodowych, FitBody (full body), Treningi o wysokiej intensywności.

Nieskromnie powiem, że jestem niesamowicie zdolnym i wiecznie uśmiechniętym instruktorem oraz trenerem personalnym. Przygotowałem dla Was prawdziwą eksplozję mega treningów oraz zajęć w kubańskich rytmach ponieważ pragnie zarazić wszystkich miłośników tańca i sportu pozytywną energią.

Na pewno poczujesz efekty zajęć, bo przecież jak mówi Lazaro „bez stresu bez boli nie ma sensu”

Przyjdź i przekonaj się!