• kontakt@endorfina-kielce.pl
  • +48 509 601 481

Aleksandra Wawrzeńczyk

  • Home
  • Aleksandra Wawrzeńczyk
Aleksandra Wawrzeńczyk

Ze światem fitnessu jestem związana od prawie 10 lat. Moja przygoda rozpoczęła się od bycia klientką klubu fitness. Zakochałam się w tym świecie od pierwszego wejrzenia i postanowiłam rozpocząć pracę właśnie w tej branży. Od tamtego czasu jestem pasjonatką zdrowego i aktywnego trybu życia.

Uzyskałam dwa tytuły- licencjat z biotechnologii medycznej oraz magistra z dietetyki klinicznej. Obecnie nadal podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach, warsztatach i konferencjach o tematyce zarówno związanej z treningami, jak i z dietetyką. Jestem trenerem personalnym, instruktorem fitness oraz licencjonowanym instruktorem Zumba® Fitness. Prowadzę zajęcia takie jak : Zumba®, ABT, ABS, TBC, Pump, Systemy podwieszane, Tabata, Fit Ball, Full Body Workout, a także Zdrowy kręgosłup czy Mobility.

Na zajęciach zwracam ogromną uwagę na bezpieczeństwo i poprawne wykonywanie ćwiczeń. Poziom zajęć jest zawsze dostosowany do zaawansowania grupy. Na każdych zajęciach dzielę się swoją energią, a uśmiech nigdy nie znika z mojej twarzy.

Mam nadzieję, że już wkrótce się poznamy! Do zobaczenia na sali 🙂