• kontakt@endorfina-kielce.pl
  • +48 509 601 481

Agnieszka Zarychta

  • Home
  • Agnieszka Zarychta
Instruktor Agnieszka Zarychta

Od 7 lat jestem dyplomowanym instruktorem Zumby, członkiem ZIN.

Jestem zwykłą babką która jak większość ludzi chodzi do pracy i zaprzątnięta jest życiem codziennym, ale… z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem wielką szczęściarą ponieważ robię to co kocham, a kocham taniec i ludzi.

Sport i zdrowy styl życia towarzyszył mi od dziecka. Równolegle do sportu była pasja do tańca. Ulubionym stylem wśród tańców jest salsa ilatino. Niedługo później połączyłam je obie i zostałam instruktorem zumby. Dzięki temu w 2011 roku mogłamurzeczywistnić marzenia i zostać licencjonowanym instruktorem fitness. Od tego momentu niejednokrotnie uczestniczyłam w konwencjach sportowych, stale doskonaląc się w tym.

Daję z siebie 100% na żywiołowych i pełnych energii zajęciach. Motywuję i wyciągam siódme poty z każdego, kto zamiast ćwiczyć, liczy na taryfę ulgową.

Moi podopieczni napisali o mnie:

„Na Zumbie u Agnieszki nikt się nie nudzi, zaskakuje za każdym razem stale wprowadzając nowości. Każde zajęcia to duży zastrzyk endorfin i uśmiechu!”

„Najlepsza reklama to słowa Agnieszki: „Wystarczy, że przyjdziesz na Zumbę i pójdziesz w moje ślady- daj się ponieść muzyce i zobacz jakie to proste! Przyjdź spróbować, gwarantuję, będziesz się świetnie bawić!”

„Agnieszka to nasza motywacja i siła. Wulkan energii której nawet cała Zumbowa grupa nie pokona. Taniec to jej życie, motywuje do działania jak nikt. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, w jej żyłach płynie Zumba..”

 

To Wy dajecie mi siłę i nowe pomysły. Taniec, pasja i energia to ja!

Cytując przyjaciół „wariatka-pasjonatka – oto cała ja”